Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kierowcy, którzy otrzymali prawo jazdy kategorii C do 10 września 2009 r. lub prawo jazdy kategorii D do 10 września 2008 r., są zobowiązani do odbycia 35-godzinnego szkolenia okresowego uprawniającego do dalszego wykonywania zawodu. Szkolenia okresowe kierowców zatrudnionych w transporcie drogowym osób lub rzeczy stworzono po to, by odświeżyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i komfortu pracy. O wydanie nowego prawa jazdy można wystąpić dopiero po uzyskaniu zaświadczenia o odbyciu takiego kursu.

To kłopot? Tak, ale może przerodzić się w prawdziwy problem, tym bardziej że na prawo jazdy czeka się około czterech tygodni. Tradycyjna metoda nauki, czyli uczęszczenie na zajęcia grupowe według ustalonego planu, potrafi porządnie dać się we znaki: trzeba karnie stawiać się na kursie w wyznaczonych dniach i godzinach, a opuszczenie zajęć, nawet z ważnych powodów, możę skutkować niewydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców oferujemy odbycie 35-godzinnego kursu indywidualnego, który obywa się według zasad i terminów, które kursant wyznacza sam. Podstawą jest tutaj praca z wykorzystaniem komputerów, prowadzona pod okiem trenera-wykładowcy. Pozwala to na indywidualne szkolenie, dopasowane do grafika i możliwości. Jeśli mają Państwo pytania lub chcą zapisać się na szkolenie, prosimy o kontakt.