Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kurs prawa jazdy kat. D

Kurs przeznaczony jest dla osób, które swoja przyszłość wiążą z byciem zawodowym kierowcą. Zapisać mogą się osoby, które ukończyły lub w ciągu najbliższych trzech miesięcy ukończą 24 lata.

Cena kursu:
4500 zł (z prawem jazdy kat. C)
6050 zł (z prawem jazdy kat. B)

Jazdy dodatkowe: 

150 zł (dla kursantów OSK POLDEK)

200 zł (dla pozostałych osób)

Jazdy dodatkowe dla każdej kategorii należy wykupić w ilości min. 2 godzin.

Podstawienie autobusu na egzamin: 100 zł (dla kursantów OSK POLDEK) 300 zł (dla pozostałych)

 

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Kategoria D daje uprawnienia do kierowania autobusem.

Aby zapisać się na kurs, trzeba już posiadać prawo jazdy kategorii B. Jeśli masz dodatkowo prawo jazdy kategorii C, kurs potrwa krócej i zapłacisz za niego sporo mniej.

Gwarantujemy najwyższą jakość

Kurs prawa jazdy kategorii D obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 40 godzin nauki jazdy (jeśli masz prawo jazdy kategorii C) lub 60 godzin nauki jazdy (jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B). Nasza szkoła gwarantuje najwyższy poziom zarówno wykładów teoretycznych, jak i praktycznej nauki jazdy. Wieloletnie doświadczenie OSK Poldek, doskonała kadra wykładowców i instruktorów oraz wysoka zdawalność naszych kursantów na egzaminie państwowym to najlepsze referencje.

Kompleksowa wiedza, doświadczeni wykładowcy

Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców. Odbywają się w doskonale wyposażonych salach ze sprzętem multimedialnym w niewielkich grupach, dzięki czemu nauka odbywa się sprawnie, z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika kursu. Na zajęciach przedstawiane są zagadnienia w oparciu o najświeższe przepisy i wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Terminy zajęć można dowolnie dopasować do potrzeb uczestników. Przyjazna atmosfera podczas zajęć i wysoki poziom merytoryczny zapewnią naukę w najlepszych warunkach.

Terminy dostosowane do Twoich potrzeb

Część praktyczna kursu realizowana jest na autobusie, który jest identyczny z tym, który będzie czekał na Ciebie na placu egzaminacyjnym. Zajęcia odbywają się na placu manewrowym, na ulicach miasta oraz poza terenem zabudowanym. Kursantowi towarzyszy wykwalifikowany i certyfikowany instruktor. Na jazdę można umówić się w dowolnym terminie – nasi instruktorzy dostosują się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kurs prawa jazdy kategorii D kompleksowo i profesjonalnie przygotowuje do egzaminu państwowego. Nasi kursanci od lat podchodzą do niego z powodzeniem. Warto więc skorzystać z zajęć, których profesjonalizm i wysoka jakość są potwierdzone wysoką zdawalnością.
Cena egzaminu państwowego na kategorię D: 250 zł (praktyka) oraz 50 zł (testy teoretyczne).

Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: