Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kurs prawa jazdy kat. B

To najpopularniejsza kategoria prawa jazdy w Polsce, uprawniająca do poruszania się po drogach publicznych autami osobowymi. Aby ją uzyskać trzeba mieć ukończone 18 lat. Można jednak zapisać się na kurs już na 3 miesiące prze osiągnięciem pełnoletniości, ale za pisemną zgodą rodziców.

Cena kursu prawa jazdy: 2850 zł

Cena kursu prawa jazdy przyspieszonego / indywidualnego: 4000 zł

Cena kursu prawa jazdy w języku angielskim lub niemieckim: 4200 zł

Cena kursu dla posiadających już kategorię B1 prawa jazdy: 2100 zł


Profesjonalna godzina jazdy:

90 zł (dla kursantów OSK POLDEK)

100 zł (dla pozostałych osób)

180,00 zł JAZDY PREMIUM PLUS (jazda przed egzaminem państwowym po trasach egzaminacyjnych) 

 

Jazdy dodatkowe dla każdej kategorii należy wykupić w ilości min. 2 godzin.

 

Kategoria B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony ( z wyjątkiem autobusu i motocykla), a także ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym.

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Kompleksowe nauczanie w komfortowych warunkach

Kurs na prawo jazdy kategorii B obejmuje 30 godzin nauki teoretycznej oraz 30 godzin praktycznej nauki jazdy. Naszym kursantom oferujemy naukę w niewielkich grupach, co bezpośrednio przekłada się na jakość nauczania. Zajęcia prowadzimy w profesjonalnie wyposażonych pracowniach z dostępem do nowoczesnych komputerów. Teorii uczą profesjonalni i doświadczeni wykładowcy, którzy są na bieżąco z aktualnymi przepisami i doskonale przygotowują kursantów do nowych testów egzaminacyjnych. Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy poznają zasady ruchu drogowego i poruszania się w różnym terenie. Przechodzą też naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nauczymy Cię jeździć dobrze i bezpiecznie

Po zajęciach teoretycznych przychodzi czas na praktykę. Uczestnicy zapoznają się z budową samochodu i poszczególnych jego części. Nauka odbywa się na placu manewrowym, który wygląda tak samo jak w ośrodku egzaminacyjnym. Podobnie samochody do nauki jazdy są takie same jak auta, na których przeprowadzany jest egzamin państwowy. Naukę manewrów oraz jazdy po mieście prowadzą certyfikowani, doświadczeni instruktorzy, którzy uczulają kursantów na najczęstsze błędy i niedociągnięcia oraz prowadzą jazdę na trasach, na których przeprowadzany jest egzamin. Jazdy odbywają się w dogodnych dla kursantów terminach, wczesnym rankiem, wieczorami, a nawet w weekendy. Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy dla kursantów, a nie odwrotnie.

Z nami egzamin zdasz bez problemu


Nowoczesne standardy nauczania i indywidualne podejście do każdego kursanta to gwarancja, że będzie on świetnie przygotowany do egzaminu. Wysoka zdawalność na zewnętrznych egzaminach to najbardziej miarodajny dowód na skuteczność i profesjonalizm naszego ośrodka.
Po zakończeniu nauki organizujemy testy wewnętrzne. Jeśli je pozytywnie zaliczysz, otrzymasz zaświadczenie i możesz od razu umówić się na termin egzaminu w ośrodku egzaminacyjnym.
Cena egzaminu: 200 zł (praktyka) oraz 50 zł (testy teoretyczne).

 

Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: