Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kurs prawa jazdy kat. B+E

Prawo jazdy w tej kategorii może uzyskać wyłącznie osoba pełnoletnia, która posiada prawo jazdy kategorii B.

Cena kursu: 2400 zł
Cena kursu przyśpieszonego: 2700 zł
Jazdy dodatkowe: 150 zł

 

Jazdy dodatkowe dla każdej kategorii należy wykupić w ilości min. 2 godzin.

Prawo jazdy w kategorii B + E uprawnia do kierowania zespołem pojazdów, który jest złożony z pojazdu określonego w kategorii B oraz przyczepy, której dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t. Prawo jazdy tej kategorii uprawnia też do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami).

Komfortowe warunki do nauki

Kurs na prawo jazdy B + E obejmuje 15 godzin nauki jazdy. W naszym ośrodku zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, dostosowanych do potrzeb uczestników. Podczas wykładów teoretycznych kursanci poznają podstawowe i szczegółowe zasady ruchu drogowego, uczą się reguł panujących na drogach, poznają zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani wykładowcy, którzy przekazują wiedze kompleksowo, konkretnie i zawsze zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Podczas zajęć uczestnicy mają dostęp do sprzętu multimedialnego, który usprawnia i przyspiesza przyswajanie wiedzy.

Nauka na placu i na ulicach miasta

Zajęcia praktyczne to 15 godzin jazd, zarówno na placu manewrowym, jak i w przestrzeni miejskiej. Kursanci uczą się budowy pojazdów oraz zasad poruszania się na drodze. Jazdy praktyczne odbywają się pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów, którzy uczą tego, co trzeba będzie wykonać na egzaminie. Kto po odbyciu wszystkich planowanych jazd nadal nie czuje się na siłach, by podejść do egzaminu, może skorzystać z jazd dodatkowych. Jednak wieloletnie doświadczenie OSK Poldek pokazuje, że poziom zdawalności wśród kursantów różnych kategorii jest u nas bardzo wysoki.

Egzamin będzie formalnością

OSK Poldek służy wykwalifikowaną kadrą, bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, w zależności od jego możliwości i potrzeb. Uczymy profesjonalnie i przede wszystkim - skutecznie

Po zakończeniu kursu nasz ośrodek organizuje testy wewnętrzne. Po ich pozytywnym zaliczeniu uzyskasz zaświadczenie i możesz ustalić termin egzaminu państwowego w ośrodku egzaminacyjnym. Po zakończeniu kursu u nas, egzamin będzie już tylko czystą formalnością.
Cena egzaminu: 200 zł (praktyka).

Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: