Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kurs prawa jazdy kat. C

Na kurs prawa jazdy kategorii C może się zapisać osoba, która ukończyła 21 lat lub na 3 miesiące wcześniej. Jeśli widzisz się w przyszłości w zawodzie kierowcy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Cena kursu: 4350zł

Cena kursu przyśpieszonego: 5150 zł

Cena kursu dla posiadających już kategorię D prawa jazdy: 3000 zł


Jazdy dodatkowe pojazdem z skrzynią manualną:

150 zł (dla kursantów OSK POLDEK)

200 zł (dla pozostałych osób)

Jazdy dodatkowe pojazdem z skrzynią automatyczną:

200 zł (dla kursantów OSK POLDEK)

250 zł (dla pozostałych osób)

Jazdy dodatkowe dla każdej kategorii należy wykupić w ilości min. 2 godzin.

 

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Posiadając prawo jazdy kategorii C będziesz mógł kierować pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony (oprócz autobusu), a także ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym. Jeśli chcesz ubiegać się o kategorię C musisz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Teorii uczą najlepsi wykładowcy

Kurs prawa jazdy na kategorię C obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin nauki jazdy. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców, którzy przekazują wiedze w sposób przystępny, a jednocześnie pełny i kompleksowy. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe zasady ruchu drogowego obowiązujące dla dużych pojazdów, przechodzą też naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dyspozycji uczestników kursu są bogato wyposażone sale wykładowe ze sprzętem multimedialnym oraz bezpłatne materiały szkoleniowe.

Uczymy jeździć w każdych warunkach

Zajęcia praktyczne prowadzone są na w pełni sprawnych i bezpiecznych samochodach, takiego samego typu, jakie znajdują się w ośrodku egzaminacyjnym. Nauka odbywa się zarówno na placu manewrowym, jak i podczas jazdy na ulicach miasta i poza terenem zabudowanym. Uczestnicy uczą się jeździć w każdych, nawet trudnych warunkach. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów, którzy służą rada i reagują w chwili, gdy kursant popełni błąd. 30 godzin nauki praktycznej to czas, który w pełni wystarczy do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności. Na jazdę można umówić się o każdej porze, nawet w dni wolne. Instruktorzy dostosowują się do możliwości czasowych kursantów.

Z nami zostaniesz zawodowym kierowcą

Nauka w OSK Poldek to gwarancja wysokiego poziomu nauczania, który bezpośrednio przekłada się na równie wysoką zdawalność. Wielu naszych kursantów z powodzeniem pracuje jako zawodowi kierowcy, a także szkoli się na kursach w innych kategoriach.

Kurs na prawo jazdy kategorii C kończy się egzaminem wewnętrznym, który umożliwia sprawdzenie wiedzy i umiejętności kursantów. Jeśli pozytywnie zaliczysz testy wewnętrzne, uzyskasz zaświadczenie, które uprawnia Cię do zapisania się na egzamin państwowy.
Cena egzaminu: 250 zł (praktyka) i 50 zł (testy teoretyczne).

Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: