Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kurs prawa jazdy kat. C+E

Jeśli kategorie prawa jazdy, które posiadasz, nie satysfakcjonują Cię lub nie spełniają oczekiwań pracodawcy, podnieś swoje kwalifikacje i zapisz się na kurs prawa jazdy C + E. Wystarczy, że masz już prawo jazdy kategorii C i ukończone 21 lat.

Cena kursu: 4500 zł

Cena kursu przyśpieszonego: 5300 zł

Jazdy dodatkowe: 

150 zł (dla kursantów OSK POLDEK)

200 zł (dla pozostałych osób)

Jazdy dodatkowe dla każdej kategorii należy wykupić w ilości min. 2 godzin.

 

Posiadając kategorię C + E będziesz mógł prowadzić pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu), łącznie z przyczepą (przyczepami). Jednocześnie automatycznie nabędziesz uprawnienia dla kategorii B + E bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Tylko u nas – najwyższy poziom nauczania

Kurs na prawo jazdy kategorii C + E obejmuje 25 godzin nauki jazdy. Zajęcia kompleksowo przygotowują uczestników do egzaminu państwowego. Podczas zajęć teoretycznych kursanci zdobywają wiedzę w oparciu o zawsze aktualne przepisy. Zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani wykładowcy, którzy rozjaśnią nawet najbardziej skomplikowane zawiłości dotyczące przepisów czy zasad poruszania się po drogach. Do dyspozycji uczestników zajęć są sale wykładowe wyposażone w sprzęt multimedialny oraz bezpłatne materiały szkoleniowe.

Dobre samochody, jeszcze lepsi instruktorzy

Praktyczna nauka jazdy odbywa się na samochodzie ciężarowym z przyczepą, który odpowiada parametrom pojazdów wykorzystywanych na egzaminie państwowym. Nauka odbywa się na placu manewrowym oraz na ulicach miasta i poza terenem zabudowanym. Podczas jazdy kursantom towarzyszą wykwalifikowani, certyfikowani instruktorzy, którzy uczulają na manewry sprawiające najwięcej trudności i uczą jazdy po takiej trasie, na jakiej najczęściej odbywają się egzaminy.

Z nami masz ogromne szanse zdać

Wybierając naukę w OSK Poldek masz gwarancję, że zajęcia teoretyczne oraz nauka praktyczna prowadzona jest na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka zdawalność naszych kursantów na egzaminach państwowych to prosta droga do zdobycia wymarzonej kategorii prawa jazdy. Po zakończeniu zajęć przeprowadzamy test wewnętrzny, dzięki któremu kursanci mogą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Jeśli pozytywnie zaliczysz test, otrzymasz zaświadczenie, które uprawniać Cię będzie do podejścia do egzaminu państwowego.

Cena egzaminu: 245 zł (praktyka).

Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: