Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona jest przeznaczona dla osób, które:

- posiadają uprawnienia w kategorii C, C1 – uzyskane po 10 września 2009 roku,
- posiadają uprawnienia w kategorii D, D1 – uzyskane po 10 września 2008 roku,
- zdały już egzamin państwowy z Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej.

Cena kursu: 700 zł.

Osoby, które zamierzają uzyskać nowe uprawnienia zawodowe powinny:
- ukończyć kwalifikację wstępną uzupełniającą przyspieszoną, która składa się z 33 godzin zajęć teoretycznych oraz 2,5 godzin zajęć praktycznych.
- przed przystąpieniem do kursu lub w czasie jego trwania przejść badania lekarskie oraz psychologiczne,
- zdać Egzamin Państwowy, który jest w formie testu z 10 pytaniami (do każdego pytania są trzy odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa).

Każdy kursant, który zda test z wynikiem pozytywnym, otrzymuje Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej.

Nowe kwalifikacje – otwarta droga do sukcesu.

Po ukończeniu szkolenia z kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej, masz możliwość przystąpienia do egzaminu teoretycznego. Jest w formie testu wyboru, który składa się tylko i wyłącznie z części specjalistycznej, dobieranej w zależności od posiadanej kategorii prawa jazdy. Jeżeli egzamin zostanie przez Ciebie zaliczony z pozytywnym wynikiem, to otrzymasz Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej. Po jego uzyskaniu powinieneś jak najszybciej wybrać się do Wydziału Komunikacji w Urzędzie Miejskim w Twoim miejscu zamieszkania. Tam zostanie dokonany odpowiedni wpis w Twoje prawo jazdy, który potwierdzi poszerzenie zdobytych przez Ciebie uprawnień. Musisz jednak pamiętać, że zdobyte przez Ciebie uprawnienia ważne będą tylko przez 5 lat. Aby nie stracić uprawnień do wykonywania pracy jako kierowca zawodowy, po upływie 5 lat konieczne będzie odbycie szkolenia okresowego.

Dokładnie, profesjonalnie i przede wszystkim zawsze na czasie

Ośrodek Szkolenia Kierowców „POLDEK" posiada w swojej ofercie profesjonalne szkolenia dla kierowców zawodowych. Są one zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone bazy dydaktyczne, służące zarówno do prowadzenia zajęć teoretycznych, jak i do praktycznego nabywania nowych umiejętności. Wciąż pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najwyższy poziom nauczania, a nasza doskonale wykwalifikowana kadra gwarantuje zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, zgodnej z aktualnie obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleń dla zawodowych kierowców. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, OSK POLDEK gwarantuje najwyższą jakość nauki za rozsądną cenę. Zaufaj nam i zdobądź nowe uprawnienia w swoim zawodzie.


Sprawdz inne kursy:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus: