Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

kat c

Zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii C:

  

Prawo jazdy kategorii C, daje Ci ogromne możliwości!

pieniadz

Wysokie zarobki

Na zarobki powyżej 4 368 PLN* brutto może liczyć ponad 1/4 najlepiej opłacanych kierowców ciągnika siodłowego. U naszych zachodnich sąsiadów– wynagrodzenia w przeliczeniu na złotówki zaczynają się od ok. 7 000 zł. W Wielkiej Brytanii wynagrodzenie jest najwyższe i wynosi od około  7 000 zł do 15 000 zł m-cznie. Jednocześnie Brytyjski rynek jest otwarty na kierowców z uprawnieniami ADR, w gdy posiądziesz takie uprawnienia wynagrodzenie może być nawet dwukrotnie wyższe.
*dane z serwisu wynagrodzenia.pl
zawodowy rozwoj

Rozwój zawodowy

Na zarobki powyżej 4 368 PLN* brutto może liczyć ponad 1/4 najlepiej opłacanych kierowców ciągnika siodłowego. U naszych zachodnich sąsiadów– wynagrodzenia w przeliczeniu na złotówki zaczynają się od ok. 7 000 zł. W Wielkiej Brytanii wynagrodzenie jest najwyższe i wynosi od około  7 000 zł do 15 000 zł m-cznie. Jednocześnie Brytyjski rynek jest otwarty na kierowców z uprawnieniami ADR, w gdy posiądziesz takie uprawnienia wynagrodzenie może być nawet dwukrotnie wyższe.
wiele ofert pracy2

Wiele ofert pracy

Z nami zdobędziesz nowy zawód i zyskasz poszukiwane uprawnienia na rynku pracy. Specjaliści oraz osoby z odpowiednimi umiejętnościami są niezmiennie poszukiwani przez pracodawców. Prawo jazdy kategorii B to podstawowe kryterium wymagane w wielu firmach. Zawodowe prawo jazdy otwiera wiele możliwości na dobrze płatne zajęcie. Bycie kierowcą to jednak nie wszystko. Świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy i/lub osób, ADR, instruktor nauki jazdy to może być rozwiązanie dla Ciebie.
ciekawe

Poznasz ciekawe miejsca

Praca w zawodzie wymaga doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Kierowca lub instruktora nauki jazdy jest obarczony aby zdolności te były na jak najwyższym poziomie. Ustawodawca nakłada obowiązek udziału w cyklicznych szkoleniach. Dla kierowcy zawodowego szkolenie okresowe jest obowiązkowe co 5 lat, a instruktor musi do 7 stycznia każdego roku wziąć udział w warsztatach doskonalenia zawodowego. Nasze szkolenia są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 
 
 
 
 

Kurs prawa jazdy kat. C

Na kurs prawa jazdy kategorii C może się zapisać osoba, która ukończyła 21 lat lub na 3 miesiące wcześniej. Jeśli widzisz się w przyszłości w zawodzie kierowcy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Cena kursu: 2199 zł
Jazdy dodatkowe: 80 zł

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Posiadając prawo jazdy kategorii C będziesz mógł kierować pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony (oprócz autobusu), a także ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym. Jeśli chcesz ubiegać się o kategorię C musisz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Teorii uczą najlepsi wykładowcy

Kurs prawa jazdy na kategorię C obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin nauki jazdy. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców, którzy przekazują wiedze w sposób przystępny, a jednocześnie pełny i kompleksowy. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe zasady ruchu drogowego obowiązujące dla dużych pojazdów, przechodzą też naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dyspozycji uczestników kursu są bogato wyposażone sale wykładowe ze sprzętem multimedialnym oraz bezpłatne materiały szkoleniowe.

Uczymy jeździć w każdych warunkach

Zajęcia praktyczne prowadzone są na w pełni sprawnych i bezpiecznych samochodach, takiego samego typu, jakie znajdują się w ośrodku egzaminacyjnym. Nauka odbywa się zarówno na placu manewrowym, jak i podczas jazdy na ulicach miasta i poza terenem zabudowanym. Uczestnicy uczą się jeździć w każdych, nawet trudnych warunkach. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów, którzy służą rada i reagują w chwili, gdy kursant popełni błąd. 30 godzin nauki praktycznej to czas, który w pełni wystarczy do opanowania wszystkich niezbędnych umiejętności. Na jazdę można umówić się o każdej porze, nawet w dni wolne. Instruktorzy dostosowują się do możliwości czasowych kursantów.

Z nami zostaniesz zawodowym kierowcą

Nauka w OSK Poldek to gwarancja wysokiego poziomu nauczania, który bezpośrednio przekłada się na równie wysoką zdawalność. Wielu naszych kursantów z powodzeniem pracuje jako zawodowi kierowcy, a także szkoli się na kursach w innych kategoriach.

Kurs na prawo jazdy kategorii C kończy się egzaminem wewnętrznym, który umożliwia sprawdzenie wiedzy i umiejętności kursantów. Jeśli pozytywnie zaliczysz testy wewnętrzne, uzyskasz zaświadczenie, które uprawnia Cię do zapisania się na egzamin państwowy.
Cena egzaminu: 200 zł (praktyka) i 30 zł (testy teoretyczne).

 
 
 
 
 

Kurs prawa jazdy na samochód osobowy:

Kurs prawa jazdy na samochód ciężarowy:

Kurs prawa jazdy na autobus:

Kursy prawa jazdy motocyklowe:

 
 
 
 
 
 
 

Wybierając OSK POLDEK macie pewność nauki w wiarygodnym ośrodku, a uzyskane uprawienia będą zgodne z obowiązującymi przepisami.

rzetelna cert
 
 
 
 
 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Napisz do nas
zadzwoń na numer 58 340 86 06 lub odwiedź w biurze ośrodka.
POLDEKOśrodek Szkolenia Kierowców
ul. Pilotów 3
80-460 Gdańsk
 
Nip: 5841962906
Regon: 191087435
 
tel.: 58 340 86 06
tel. kom.: 601 615 628, 697 618 135
 
e-mail: biuro@poldek.pl

 

Numer konta ING Bank Śląski
04 1050 1764 1000 0022 3498 7168

Biuro oraz sala wykładowa
Gdańsk - Zaspa, ul. Pilotów 3
80-460 Gdańsk
(Dom Kultury 'Młyniec' pok. 10)

Plac manewrowy
Gdańsk - Orunia ul. Sandomierska
(obok Ośrodka Egzaminowania PORD)

Dołącz do nas!

Facebook

Współpraca
polski klaster edukacyjny c rzetelna firma mono logo zak mono logo cos Fundacja Zapobiegania Wypadkom Drogowym