Pytania? Zadzwoń! 58 340 86 06

Zasady korzystania z formularza kontaktowego na stronie poldek.pl

Poniższe zasady dotyczą korzystania z formularza kontaktowego/ zapisy on-line umieszczonego na stronie internetowej poldek.pl, stanowiącej własność OŚRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW "POLDEK" DAGMARA ROMANOWICZ z siedzibą w Gdańsku (dalej zwanej „OSK POLDEK").

Wysłanie wiadomości lub zapytania za pomocą formularza kontaktowego na stronie poldek.pl nie oznacza złożenia zlecenia dla OSK POLDEK i nie powoduje powstania jakiegokolwiek stosunku zobowiązaniowego między nadawcą wiadomości a OSK POLDEK. Świadczenie usług przez OSK POLDEK odbywa się każdorazowo na podstawie umowy/ dyspozycji zawartej z Klientem.

Wypełnienie oznaczonych jako obligatoryjne pól formularza jest niezbędne w celu wysłania wiadomości . Przekazanie tych danych jest niezbędne do identyfikacji nadawcy wiadomości i nawiązania kontaktu z nadawcą wiadomości.

Korzystanie z formularza kontaktowego nie gwarantuje zachowania poufności przesyłanych informacji, ani ich ochrony przed ingerencją nieuprawnionych osób trzecich.

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

Przekazywane dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), do celów związanych ze świadczeniem przez OSK POLDEK usług na rzecz Klientów.

Przekazywane dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim.

Każdej z osób, której dotyczą dane osobowe przetwarzane przez OSK POLDEK przysługuje prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia tych danych.

Zastrzeżenie

OSK POLDEK zastrzega sobie prawo do modyfikacji i aktualizacji niniejszego dokumentu.

Strona używa plików cookie w celu poprawy jej funkcjonalności Polityka Prywatności