Serwis korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

kwalifikacja big

Szkolenia dla kierowców zawodowych

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców „POLDEK" skierowana jest nie tylko do osób, które chcą uzyskać prawo jazdy w konkretnej kategorii. Oferujemy również szeroką gamę szkoleń dla zawodowych kierowców. Dzięki nim możesz sukcesywnie podnosić swoje kwalifikacje oraz powiększać zakres możliwości zawodowych, a to oznacza większą konkurencyjność na rynku pracy.

Wszystkie szkolenia przeprowadzane w naszym Ośrodku, organizowane są na podstawie zezwolenia nr 23/TD/POM/10 wydanego przez wojewodę pomorskiego, które jest potrzebne do szkoleń kierowców zawodowych wykonujących transport drogowy w zakresie bloków tematycznych C, (przewóz rzeczy) oraz D (przewóz osób).

Wysoki poziom teorii i zajęć praktycznych
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobrze wyszkolona kadra nauczycieli, gwarantuje szkolenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi, stale zmieniającymi się przepisami drogowymi i regulacjami prawnymi. Naszym Klientom oferujemy nie tylko indywidualne podejście, ale też zajęcia dostosowane do potrzeb każdego z uczestników. Posiadamy bogate wyposażenie dydaktyczne do zajęć teoretycznych oraz nowoczesne i nowe pojazdy, na których przeprowadzana jest cześć praktyczna szkolenia, umożliwiająca zdobywanie nowych umiejętności. Doskonale wiemy, że od jakości i standardu szkoleń uzależnione jest zarówno pozytywne zdanie egzaminu, jak i późniejsze radzenie sobie podczas kierowania pojazdami na drodze, w różnych, nie zawsze sprzyjających warunkach.

OSK POLDEK organizuje kursy w zakresie:
- kwalifikacji wstępnej (280 godzin zajęć)
- kwalifikacji wstępnej przyspieszonej (140 godzin zajęć)
- kwalifikacji wstępnej uzupełniającej (70 godzin zajęć)
- kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej (35 godzin zajęć)
- szkolenia okresowego ( 35 godzin zajęć)

Z nami zdobędziesz każde uprawnienie
Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kierowca, nawet posiadający wszystkie uprawnienia, powinien nieustannie doszkalać się i podnosić swoje umiejętności zawodowe. Bogata oferta naszego Ośrodka gwarantuje, że każdy kierowca zawodowy znajdzie szkolenie niezbędne w podnoszeniu kwalifikacji w danej dziedzinie. Jeżeli zależy Ci na pracy w transporcie drogowym, przy przewozie osób lub rzeczy, nasze szkolenia są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zdobycie nowych uprawnień to przede wszystkim nowe możliwości i szanse na ciekawą, satysfakcjonującą pracę oraz na odnoszenie sukcesów w karierze zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń. Z OSK POLDEK podniesiesz umiejętności i zdobędziesz nowe, potrzebne kwalifikacje. Nasz ośrodek to Twoja droga do sukcesu. Sprawdź i przekonaj się, jak szybko i profesjonalnie pomożemy Ci zdobyć nowe uprawnienia.

Info Tabele terminów szkoleń

» Dla kategorii C, C+E, C1, C1+E

Osoby które uzyskały uprawnienia kat. C, C+E, C1, C1+E Termin odbycia szkolenia okresowego
do 31 grudnia 1980 do 10 września 2010
od 1 stycznia 1981 do 31 grudnia 1995 do 10 września 2011
od 1 stycznia 1996 do 31 grudnia 2000 do 10 września 2012
od 1 stycznia 2001 do 31 grudnia 2005 do 10 września 2013
od 1 stycznia 2006 do 10 września 2009 do 10 września 2014

» Dla kategorii D, D+E, D1, D1+E

Osoby które uzyskały uprawnienia kat. D, D+E, D1, D1+E Termin odbycia szkolenia okresowego
do 31 grudnia 1980 do 10 września 2009
od 1 stycznia 1981 do 31 grudnia 1990 do 10 września 2010
od 1 stycznia 1991 do 31 grudnia 2000 do 10 września 2011
od 1 stycznia 2001 do 31 grudnia 2005 do 10 września 2012
od 1 stycznia 2006 do 10 września 2008 do 10 września 2013
Kwalifikacja wstępna
przyspieszona
Bycie kierowcą zawodowym to przede wszystkim pewna praca, wiążąca się również z dobrymi zarobkami. Jeśli planujesz w przyszłości zajmować się transportem osób czy też rzeczy, to musisz wiedzieć, że posiadanie tylko odpowiedniej kategorii prawa jazdy nie jest wystarczające. Niezbędne jest również przejście odpowiednich szkoleń. Jednym z nich jest kwalifikacja wstępna przyspieszona. Pozwala ona nabyć kwalifikacje osobom, które planują rozpoczęcie pracy jako kierowca zawodowy. Zapisz się
Kwalifikacja
wstępna
Kwalifikacja wstępna jest przeznaczona dla tych kierowców, którzy chcą zająć się zawodowo przewozem osób lub rzeczy. Szkolenie obejmuje 260 godzin lekcyjnych z zajęć teoretycznych oraz 20 godzin zajęć praktycznych. Obowiązkowe badania lekarskie oraz psychologiczne musisz zrobić przed kursem lub w czasie jego trwania. Kwalifikacja wstępna jest przeznaczona dla osób, które uzyskały uprawnienia w kategorii C, C+E, C1, C1+E – po 10 września 2009 roku lub D, D+E, D1, D1+E po 10 września 2008 roku.
Zapisz się

Dowiedz się więcej

 

 

Wybierz pakiet kursów
Oszczędź nawet do 2700 zł

 

Kurs prawa jazdy kategorii A

Kurs prawa jazdy kategorii A


Z tą kategorią możesz wsiąść na pełnowymiarowe motocykle i zostać prawdziwym królem szos. Aby ją uzyskać, trzeba mieć co najmniej 20 lat, ale i to jest obwarowane dodatkowymi warunkami. Nieograniczony rodzaj motocykli ale ograniczenia wiekowe. Kategoria A uprawnia do poruszania się wszystkimi motocyklami, bez względu na pojemność silnika czy moc. O ten rodzaj prawa jazdy może ubiegać się osoba, która: - ukończyła 20 lat i dodatkowo co najmniej od dwóch lat posiada prawo jazdy kategorii A2; - ukończyła 24 lata, jeśli nie posiada prawa jazdy w kategorii A2 lub ma je krócej niż od dwóch lat.

Cena kursu prawa jazdy: 1200 zł
Jazdy dodatkowe: 60 zł


Zapisz się

Dowiedz się więcej

Kurs prawa jazdy kategorii B

Kurs prawa jazdy kategorii B


To najpopularniejsza kategoria prawa jazdy w Polsce, uprawniająca do poruszania się po drogach publicznych autami osobowymi. Aby ją uzyskać trzeba mieć ukończone 18 lat. Można jednak zapisać się na kurs już na 3 miesiące prze osiągnięciem pełnoletniości, ale za pisemną zgodą rodziców. Kategoria B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony ( z wyjątkiem autobusu i motocykla), a także ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym.

Cena kursu prawa jazdy: 1200 zł
Cena profesjonalnej godziny jazdy:
45 zł
(dla kursantów OSK POLDEK)
50 zł (dla pozostałych osób)


Zapisz się

Dowiedz się więcej

Szkolimy kompleksowo- zdobądź nowe uprawnienia lub odśwież posiadane:

ADR